O NAS

Bezpieczne przedszkole

Bezpieczne przedszkole
Budynek przedszkola to duża, piękna willa spełniająca wszystkie normy i przepisy Unii Europejskiej, gwarantujące bezpieczne i higieniczne warunki dla przedszkolaków. Obiekt został całkowicie dostosowany do potrzeb i wymagań dzieci, posiada przestronne, kolorowe sale, łazienki z nisko zawieszonymi umywalkami i małymi ubikacjami. Wszystkie mebelki, zabawki, pomoce dydaktyczne oraz plac zabaw posiadają certyfikat bezpieczeństwa.

Przedszkole językowe Kraina Elmo działą na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych nr 4320-06/09.
Przedszkole jest administratorem danych osobowych dzieci i ich opiekunów.

Misja przedszkola

WHEN
A CHILD LAUGHS,
THE WHOLE
WORLD SMILES

Przedszkole powstało z myślą o dzieciach i ich dzieciństwie, któe trwa prawde mówiąc – krótko. Nowa podstawa programowa wysyła 6-latki do szkoły. Nasza Kraina Elmo powstała, aby przedłużyć dzieciństwo zdala od mamy i taty, a jednak w niepowtarzalnej atmosferze miłości i edukacji. Dziecko w naszym przedszkolu nie odczuwa pojęcia „edukacja”, gdyż pozna je jako 6-latek siedząc w szkolnej ławce. W Krainie Elmo dziecko uczy się bawiąc. Domowa atmosfera pozwala w pełni rozwinąć aktywność twórczą, gdyż każde dziecko u nas wie, że Ciocia przytuli jak trzeba, czy spokojnie wytłumaczy, kiedy coś nie wychodzi.

Celem nadrzędnym naszej placówki oświatowej jest wspomaganie rozwoju dziecka w zależności od ich indywidualnych potrzeb i możliwości, zmierzające do osiągnięcia stanu gotowości do podjęcia nauki w szkole podstawowej.

Nasza kadra

Przedszkole językowe Kraina Elmo zatrudnia wykwalifikowanych, młodych i pełnych entuzjazmu nauczycieli, posiadających szeroką wiedzę pedagogiczną popartą doświadczeniem. Nasi pedagodzy to pełni akceptacji i ciepła ludzie, którzy wiedzą jak ważną rolę odgrywa okres przedszkolny w życiu każdego dziecka.

Natalia Kowalczyk

dyrektor, nauczyciel prowadzący

Joanna Adamkiewicz

nauczyciel prowadzący, wicedyrektor

Marta Grobelna

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Olga Korpal

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Anna Lubońska

Nauczyciel logopedii oraz rytmiki

Kacper Klause

trener "Zabaw z piłką"

Weronika Szotek

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Katarzyna Święch

nauczyciel wychowania przedszkolnego